Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 19:29
Reinen J13 - Skarp J8
Reinen kunstgress A 5er
Wed 25 Aug
kl 18:15 - 19:14
Skarp J8 - Kvaløya Hvit
Skarpmarka kunstgress A 5er
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:29
Krokelvdalen Frøya - Skarp J8
Kroken Kunstgress A 5er
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:29
Skarp J8 - Krokelvdalen Frigg
Skarpmarka kunstgress A 5er
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:29
Hamna Blå - Skarp J8
Hamnahallen A 5er
Wed 22 Sep
kl 18:15 - 19:14
Skarp J8 - Kvaløya Svart
Skarpmarka kunstgress A 5er
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:29
Skarp J8 - Tromsø Hvit
Skarpmarka kunstgress A 5er
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 19:29
Blåmann f.13-14 - Skarp J8
Ersfjordeidet kunstgress 5er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:29
Skarp J8 - Reinen Reinen
  Les mer  
Thu 20 May
kl 16:30 - 17:29
Tromsø Rød - Skarp J8
Lerøyhallen 5er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline