Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 26 May
kl 17:30 - 18:29
Tromsø Bjerkaker2 - Skarp Hvit
Lerøyhallen 5er B
Thu 27 May
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Tromsdalen Rød
Skarpmarka kunstgress A 5er
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Fløya 2012-3
Skarpmarka kunstgress A 5er
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 18:29
Kvaløya G12-1 Hvit - Skarp Hvit
Storelvahallen B 5er
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Blåmann f.12
Skarpmarka kunstgress A 5er
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 18:29
Hamna Blå - Skarp Hvit
Hamnahallen A 5er
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 18:29
Tromsø P/W-rød - Skarp Hvit
Lerøyhallen 5er C
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Tromsø Bjerkaker2
Skarpmarka kunstgress A 5er
Thu 2 Sep
kl 18:15 - 19:14
Tromsdalen Rød - Skarp Hvit
TUIL Arena A 5er
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 18:29
Fløya 2012-3 - Skarp Hvit
Fløyahallen B 5er
Thu 16 Sep
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Kvaløya G12-1 Hvit
Skarpmarka kunstgress A 5er
Thu 23 Sep
kl 17:30 - 18:29
Blåmann f.12 - Skarp Hvit
Ersfjordeidet kunstgress 5er B
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Hamna Blå
Skarpmarka kunstgress A 5er
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 13 May
kl 17:30 - 18:29
Skarp Hvit - Tromsø P/W-rød
Skarpmarka kunstgress A 5er
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline