Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 22 Jun
kl 19:30 - 20:54
Blåmann - Skarp
Ersfjordeidet kunstgress 9er A
Wed 18 Aug
kl 19:30 - 20:54
Tromsø 4 - Skarp
Bjerkaker kunstgress 9er B
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Reinen 4
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Mon 30 Aug
kl 19:30 - 20:54
Tromsø 3 - Skarp
Bjerkaker kunstgress 9er A
Wed 8 Sep
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Kvaløya 2
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tue 14 Sep
kl 19:30 - 20:54
Fløya 3 - Skarp
Fløya Arena B 9er
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Blåmann
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 12 Jun
kl 11:00 - 12:24
Skarp - Fløya 3
Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:24
Kvaløya 2 - Skarp
Storelva kunstgress A 9er
  Les mer  
Mon 24 May
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Tromsø 3
Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Tue 18 May
kl 16:45 - 18:09
Reinen 4 - Skarp
Reinen kunstgress 9er
  Les mer  
Wed 12 May
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Tromsø 4
Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline