Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 23 Mai
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Tromsø 1
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 24 Mai
kl 17:30 - 18:39
Skarp Sort - Tromsdalen Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 24 Mai
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Fløya 2
Skarpmarka Kunstgress
Ons. 25 Mai
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Lyngen/Karnes (5er)
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 26 Mai
kl 17:45 - 19:04
Skarp G12 - Tromsø S-T 2
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Fre. 27 Mai
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 28 Mai
kl 14:00 - 15:45
Skarp - Bossekop/Alta
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 28 Mai
kl 17:00 - 18:30
Skarp/Hamna/Tromsø - Alta
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 29 Mai
kl 14:00 - 15:44
Skarp 2 - Nordkjosbotn
Skarpmarka Kunstgress
Man. 30 Mai
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Tromsdalen 2
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 31 Mai
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Fløya 1
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 31 Mai
kl 20:00 - 21:44
Skarp - Tromsø 1
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 5 Jun
kl 12:00 - 13:30
Skarp/Hamna/Tromsø - Tverrelvdalen
Skarpmarka Kunstgress
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Hamna Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 7 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skarp G11 - Kvaløya G11-2 City
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 7 Jun
kl 19:15 - 20:49
Skarp/Hamna/Tromsø - Finnsnes
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 7 Jun
kl 21:00 - 22:34
Skarp 06 - Fløya 3
Skarpmarka Kunstgress
Ons. 8 Jun
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Tromsdalen 2
Skarpmarka Kunstgress
Tor. 9 Jun
kl 17:30 - 18:39
Skarp Sort - Tromsø PW 2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 9 Jun
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Hamna Hvit
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Søn. 12 Jun
kl 14:00 - 15:45
Skarp - Tromsø IL 2020 2
Skarpmarka Kunstgress
Man. 13 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skarp G11 - Tromsø PWG 1
Skarpmarka kunstgress A 7er
Man. 13 Jun
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Ringvassøy
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 14 Jun
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Kvaløya G12-1 Sort
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 14 Jun
kl 19:15 - 20:49
Skarp/Hamna/Tromsø - Bardufoss
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 18 Jun
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Salangen
Skarpmarka Kunstgress
Man. 20 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skarp Sort - Tromsø PW 1
Skarpmarka kunstgress A 7er
Man. 20 Jun
kl 19:15 - 20:49
Skarp 06 - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Man. 20 Jun
kl 21:00 - 22:44
Kvæsma - Fløya 3
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 21 Jun
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Tromsø 4
Skarpmarka Kunstgress
Ons. 22 Jun
kl 21:00 - 22:34
Hamna - Fløya 2
Skarpmarka Kunstgress
Tor. 23 Jun
kl 18:30 - 19:49
Skarp G12 - Røyken G-12
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tor. 23 Jun
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Tromsø 1
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 26 Jun
kl 14:00 - 15:44
Skarp 2 - Nordreisa
Skarpmarka Kunstgress
Man. 27 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skarp Sort - Tromsø Gyllenborg
Skarpmarka kunstgress A 7er
Man. 27 Jun
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Tromsø
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 28 Jun
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Tromsø PW 3
Skarpmarka kunstgress A 7er
Ons. 29 Jun
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Ulfstind Rød
Skarpmarka kunstgress A 7er
Lør. 2 Jul
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Ulfstind
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 6 Aug
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Lyngen/Karnes
Skarpmarka Kunstgress
Man. 8 Aug
kl 17:30 - 18:39
Skarp Sort - Tromsø Fagereng 2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 9 Aug
kl 18:00 - 19:09
Skarp Hvit - Ulfstind Rød (5er)
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 9 Aug
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Reinen
Skarpmarka Kunstgress
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Kvaløya G12-2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Fre. 12 Aug
kl 17:30 - 18:39
Skarp Sort - Hamna Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Fre. 12 Aug
kl 18:30 - 19:59
Skarp (9er) - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Søn. 14 Aug
kl 14:00 - 15:45
Skarp - Senja/Finnsnes
Skarpmarka Kunstgress
Man. 15 Aug
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Kvaløya J12-3
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 16 Aug
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Tromsø PWG 2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 18 Aug
kl 18:30 - 20:04
Skarp 06 - Finnsnes/Varden
Skarpmarka Kunstgress
Fre. 19 Aug
kl 19:15 - 20:45
Skarp/Hamna/Tromsø - Kvaløya
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 20 Aug
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Kvaløya
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 14:00 - 15:45
Skarp - Kirkenes/Bjørnevatn/Hesseng
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 21 Aug
kl 16:30 - 18:14
Skarp 2 - Tromsøstudentenes
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Fløya 2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 23 Aug
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Hamna 2
Skarpmarka Kunstgress
Tor. 25 Aug
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Kvaløya 10-1 Svart
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tor. 25 Aug
kl 21:00 - 22:34
Skarp 06 - Tromsø 3
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 28 Aug
kl 12:00 - 13:30
Skarp/Hamna/Tromsø - Tverrelvdalen
Skarpmarka Kunstgress
Man. 29 Aug
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Krokelvdalen Embla
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 30 Aug
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Blåmann F.11-12 1
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 1 Sep
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Ulfstind
Skarpmarka Kunstgress
Fre. 2 Sep
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 4 Sep
kl 14:00 - 15:44
Skarp 2 - Senja 2
Skarpmarka Kunstgress
Man. 5 Sep
kl 17:45 - 18:54
Skarp Sort - Reinen IL
Skarpmarka kunstgress A 7er
Man. 5 Sep
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Krokelvdalen
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 6 Sep
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Tromsdalen Rød
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 8 Sep
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Fløya 2011
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Fre. 9 Sep
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Tromsø 7
Skarpmarka Kunstgress
Man. 12 Sep
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Tromsø 2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 15 Sep
kl 18:00 - 19:09
Skarp Sort - Kvaløya G12-1 Hvit
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 15 Sep
kl 21:00 - 22:34
Skarp 06 - Storelva (7er)
Skarpmarka kunstgress A 7er
Lør. 17 Sep
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Ishavsbyen
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 17 Sep
kl 17:00 - 18:30
Skarp/Hamna/Tromsø - Bossekop
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 18 Sep
kl 15:30 - 17:15
Skarp - Porsanger
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 20 Sep
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Hamna G10 Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tir. 20 Sep
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Fløya 2
Skarpmarka Kunstgress
Tir. 20 Sep
kl 21:00 - 22:34
Skarp/Hamna/Tromsø - Fløya
Skarpmarka Kunstgress
Ons. 21 Sep
kl 19:15 - 20:44
Skarp (9er) - Kvaløya 2
Skarpmarka Kunstgress
Tor. 22 Sep
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Fløya 1
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Fre. 23 Sep
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Kvaløya G12-2 Hvit
Skarpmarka kunstgress A 7er
Lør. 24 Sep
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Finnsnes
Skarpmarka Kunstgress
Søn. 25 Sep
kl 13:00 - 14:34
Skarp 06 - Senja 2
Skarpmarka Kunstgress
Man. 26 Sep
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Tromsdalen Rød
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tor. 29 Sep
kl 18:30 - 19:39
Skarp Sort - Hamna Hvit
Skarpmarka kunstgress A 7er
Fre. 30 Sep
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Kvaløya G13-2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Man. 3 Okt
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Stakkevollan
Skarpmarka Kunstgress
Ons. 5 Okt
kl 18:00 - 19:30
Skarp/Hamna/Tromsø - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Lør. 8 Okt
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Valhall
Skarpmarka Kunstgress
Fre. 14 Okt
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Finnsnes 2
Skarpmarka Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 19 Mai
kl 21:00 - 22:34
Skarp 06 - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 17:30 - 18:39
Skarp Sort - Tromsø Fagereng 1
Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Ramfjord
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Krokelvdalen Ask
Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 20:00
Skarp/Hamna/Tromsø - Kvaløya
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 16:00 - 17:45
Skarp - Polarstjernen
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Storelva
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Hamna Rød
Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 21:00 - 22:34
Hamna - Fløya
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:30 - 19:39
Skarp J10 - Reinen (5er)
Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer