Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 9 May
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Storsteinnes
Skarpmarka Kunstgress
Tue 11 May
kl 19:30 - 20:49
Skarp - Kvaløya
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Wed 12 May
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Tromsø 4
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 13 May
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Stakkevollan Gul
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Sat 15 May
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Bardufoss
Skarpmarka Kunstgress
Tue 18 May
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Tromsø 1
Skarpmarka Kunstgress
Wed 19 May
kl 18:00 - 19:09
Skarp G10 - Hamna Hvit
Skarpmarka kunstgress A 7er
Wed 19 May
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Tromsø
Skarpmarka Kunstgress
Thu 20 May
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Ulfstind
Skarpmarka Kunstgress
Thu 20 May
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Skarp 2
Skarpmarka Kunstgress
Sat 22 May
kl 13:00 - 14:29
Skarp - Fløya J20
Skarpmarka Kunstgress
Sun 23 May
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Ulfstind
Skarpmarka Kunstgress
Mon 24 May
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Reinen Barcelona
Skarpmarka kunstgress A 7er
Mon 24 May
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Tromsø 3
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Wed 26 May
kl 19:30 - 20:49
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 27 May
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Tromsø 5
Skarpmarka Kunstgress
Sat 29 May
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Finnsnes 2
Skarpmarka Kunstgress
Mon 31 May
kl 21:01 - 22:35
Skarp - Kvaløya 1
Skarpmarka Kunstgress
Tue 1 Jun
kl 19:30 - 20:39
Skarp J12 - Kvaløya J09-1 Hvit
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tue 1 Jun
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 1
Skarpmarka Kunstgress
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skarp G10 - Kvaløya Beta
Skarpmarka kunstgress A 7er
Wed 2 Jun
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Fløya
Skarpmarka Kunstgress
Thu 3 Jun
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Tromsø G2010
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 3 Jun
kl 21:00 - 22:44
Skarp 2 - Tromsø
Skarpmarka Kunstgress
Fri 4 Jun
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Sun 6 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Nordkjosbotn
Skarpmarka Kunstgress
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Hamna Gul
Skarpmarka kunstgress A 7er
Mon 7 Jun
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Fløya 3
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 20:39
Skarp J12 - Hamna Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Thu 10 Jun
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Fløya 2
Skarpmarka Kunstgress
Sat 12 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Lyngen/Karnes
Skarpmarka Kunstgress
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skarp G10 - Tromsø B/F
Skarpmarka kunstgress A 7er
Mon 14 Jun
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Kvaløya G09-1
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Mon 14 Jun
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Fløya
Skarpmarka Kunstgress
Tue 15 Jun
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Finnsnes
Skarpmarka Kunstgress
Tue 15 Jun
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Wed 16 Jun
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Kvaløya
Skarpmarka Kunstgress
Thu 17 Jun
kl 19:30 - 20:49
Skarp - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 17 Jun
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 6
Skarpmarka Kunstgress
Fri 18 Jun
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress
Sat 19 Jun
kl 13:00 - 14:44
Skarp - Bardufoss
Skarpmarka Kunstgress
Sun 20 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Ramfjord
Skarpmarka Kunstgress
Mon 21 Jun
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Tromsdalen Rød
Skarpmarka kunstgress A 7er
Mon 21 Jun
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsdalen 2
Skarpmarka Kunstgress
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 19:19
Skarp - Hamna (7er)
Skarpmarka kunstgress A 7er
Thu 24 Jun
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress
Fri 25 Jun
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Hamna
Skarpmarka Kunstgress
Sat 26 Jun
kl 13:00 - 14:44
Skarp - Nordreisa/Skjervøy
Skarpmarka Kunstgress
Sat 26 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Valhall
Skarpmarka Kunstgress
Sun 4 Jul
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Ringvassøy
Skarpmarka Kunstgress
Sun 1 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Skognes
Skarpmarka Kunstgress
Sat 7 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Stakkevollan
Skarpmarka Kunstgress
Mon 9 Aug
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Hamna 1
Skarpmarka Kunstgress
Tue 10 Aug
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Hamna
Skarpmarka Kunstgress
Tue 10 Aug
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Tromsø 5
Skarpmarka Kunstgress
Wed 11 Aug
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsdalen 2
Skarpmarka Kunstgress
Thu 12 Aug
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress
Fri 13 Aug
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Senja
Skarpmarka Kunstgress
Sat 14 Aug
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Nordreisa/Skjervøy
Skarpmarka Kunstgress
Sun 15 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Tromsøstudentenes
Skarpmarka Kunstgress
Thu 19 Aug
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Tromsdalen Blå
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Sat 21 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Ishavsbyen
Skarpmarka Kunstgress
Mon 23 Aug
kl 19:30 - 20:49
Skarp - Tromsø 1
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Mon 23 Aug
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Kvaløya
Skarpmarka Kunstgress
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Reinen 4
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tue 24 Aug
kl 19:30 - 20:39
Skarp J12 - Kvaløya J09-3 Sort
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tue 24 Aug
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 1
Skarpmarka Kunstgress
Wed 25 Aug
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Kvaløya 3
Skarpmarka Kunstgress
Thu 26 Aug
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Tromsø 3
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Fri 27 Aug
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Skarp
Skarpmarka Kunstgress
Sun 29 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Vårsol
Skarpmarka Kunstgress
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Krokelvdalen Frøy Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 18:39
Skarp G10 - Hamna Blå
Skarpmarka kunstgress A 7er
Thu 2 Sep
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Krokelvdalen
Skarpmarka Kunstgress
Thu 2 Sep
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Tromsø
Skarpmarka Kunstgress
Sat 4 Sep
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Krokelvdalen
Skarpmarka Kunstgress
Mon 6 Sep
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Tue 7 Sep
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Finnsnes
Skarpmarka Kunstgress
Tue 7 Sep
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Tromsø 6
Skarpmarka Kunstgress
Wed 8 Sep
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Kvaløya 2
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 9 Sep
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Hamna
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Sat 11 Sep
kl 15:00 - 16:34
Skarp - Rotsundelv
Skarpmarka Kunstgress
Sun 12 Sep
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Nordreisa
Skarpmarka Kunstgress
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:39
Skarp G11 - Kvaløya G10-1 Hvit
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:09
Skarp J12 - Storfjord /Nordkjosbotn
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tue 14 Sep
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsdalen 3
Skarpmarka Kunstgress
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:09
Skarp G10 - Tromsø P/W-Rød
Skarpmarka kunstgress A 7er
Wed 15 Sep
kl 19:30 - 20:49
Skarp - Kvaløya 2
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 16 Sep
kl 21:00 - 22:44
Skarp 2 - Tromsdalen
Skarpmarka Kunstgress
Fri 17 Sep
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Tromsø 2
Skarpmarka Kunstgress
Tue 21 Sep
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Hamna
Skarpmarka Kunstgress
Wed 22 Sep
kl 21:00 - 22:29
Skarp - Ulfstind/Reinen
Skarpmarka Kunstgress
Thu 23 Sep
kl 19:30 - 20:49
Skarp G12 - Tromsdalen Rød
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 23 Sep
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Kvaløya 2
Skarpmarka Kunstgress
Sat 25 Sep
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Storelva
Skarpmarka Kunstgress
Mon 27 Sep
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Senja 2
Skarpmarka Kunstgress
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 20:49
Skarp - Tromsdalen 2
Skarpmarka kunstgress A 7er
Tue 28 Sep
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Blåmann
Skarpmarka Kunstgress A 9er
Thu 30 Sep
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Kvaløya 06
Skarpmarka Kunstgress
Thu 30 Sep
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Hamna
Skarpmarka Kunstgress
Fri 1 Oct
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Bardufoss
Skarpmarka Kunstgress
Sat 2 Oct
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Hamna
Skarpmarka Kunstgress
Mon 4 Oct
kl 19:15 - 20:49
Skarp - Finnsnes
Skarpmarka Kunstgress
Sat 9 Oct
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Salangen
Skarpmarka Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 9 May
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Storsteinnes
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Sat 1 May
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Tromsdalen 2
Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline