Dato Navn
Mon 17 May
kl 10:00 - 17:00
17 mai
Tue 18 May
kl 08:15 - 08:45
Jon Christian Hokaasen - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 18 May
kl 08:30 - 09:00
LIA TORGEIR - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 18 May
kl 08:45 - 09:30
KARLSEN ÅSE - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 09:00 - 09:30
theodor lia - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 18 May
kl 09:30 - 11:15
JACOBSEN ANNE - FARGE/STRIPER KORT
Tue 18 May
kl 10:00 - 10:45
Solveig Hofossbråten - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 10:00 - 10:45
randi nordli - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 10:45 - 11:30
HEGE FOSS - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 11:15 - 12:00
HEMMA LIV - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 11:30 - 12:15
Line Knashaug Olsen - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Tue 18 May
kl 12:00 - 12:30
Flinterud Marit - FARGE KORT INKL. KLIPP
Tue 18 May
kl 12:15 - 13:00
Line Knashaug Olsen - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Tue 18 May
kl 12:30 - 13:15
RUNDGREN LISBETH - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 13:00 - 13:45
SYVERSEN ASTRID - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 13:15 - 14:00
Flinterud Marit - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Tue 18 May
kl 13:45 - 14:30
SYVERSEN ASTRID - MINICOLOR LANGT
Tue 18 May
kl 14:30 - 15:00
SAGEN LILLIAN - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 15:00 - 15:30
ARNESEN MONA - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 18 May
kl 15:30 - 16:15
ENGEN STINE - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 19 May
kl 08:30 - 10:00
HELLERUD ELIN - FARGE/STRIPER KORT
Wed 19 May
kl 08:45 - 09:15
TERJE NESBRÅTHEN HANS - KLIPP HERRE INKL.VASK
Wed 19 May
kl 09:15 - 10:00
NORDSETH BRITT - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 19 May
kl 10:00 - 11:15
HØYE MILDRID - FARGE KORT INKL. KLIPP
Wed 19 May
kl 10:45 - 11:15
WARDERUD ADA - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 19 May
kl 11:15 - 12:00
HØYE MILDRID - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Wed 19 May
kl 11:15 - 11:45
michaelsen per ivar - KLIPP HERRE INKL.VASK
Wed 19 May
kl 12:00 - 12:45
EK STENERSEN ÅSE - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 19 May
kl 12:00 - 12:45
MARIE HAUGE INGER - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Wed 19 May
kl 12:45 - 13:15
LUKASHAUGEN BJØRN - KLIPP HERRE INKL.VASK
Wed 19 May
kl 12:45 - 13:00
EK STENERSEN ÅSE - BRYN FARGE
Wed 19 May
kl 13:15 - 14:00
MARIE HAUGE INGER - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Wed 19 May
kl 14:00 - 14:30
ANDREASSEN AINA - FARGE KORT INKL. KLIPP
Wed 19 May
kl 14:30 - 15:15
BERGKVIST SONDRE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Wed 19 May
kl 15:15 - 16:00
ANDREASSEN AINA - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 20 May
kl 08:30 - 09:00
ANDREASSEN JAN - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 20 May
kl 09:00 - 09:45
METTE SOLHAUG - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 20 May
kl 09:00 - 09:45
PLATEK ANNE-GUNN - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 20 May
kl 09:45 - 10:30
STENSRUD MARIT - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 20 May
kl 09:45 - 10:30
Margit Sølland - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 20 May
kl 10:30 - 12:30
ÅNERUD RAGNHILD - FARGE/STRIPER KORT
Thu 20 May
kl 10:30 - 11:00
KRISTIN WAALER ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 20 May
kl 11:00 - 11:30
UKKESTAD TORILL - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Thu 20 May
kl 11:00 - 11:30
HELLAND WENCHE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 20 May
kl 11:45 - 12:30
KRISTIN WAALER ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 20 May
kl 12:30 - 13:30
UKKESTAD TORILL - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Thu 20 May
kl 12:30 - 13:15
HELLAND WENCHE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 20 May
kl 13:30 - 14:30
WAALER BETUL - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 20 May
kl 13:45 - 14:15
VANG NINA - FARGE KUN ETTERVEKST
Thu 20 May
kl 14:15 - 14:45
ARNESEN ANDREAS - KLIPP MASKIN
Thu 20 May
kl 14:30 - 15:45
FJELD ELI - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Thu 20 May
kl 14:45 - 15:15
VANG NINA - FARGE KUN ETTERVEKST del 2
Thu 20 May
kl 15:45 - 16:30
FJELD ELI - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Fri 21 May
kl 08:45 - 09:30
MERULA HELGA - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 21 May
kl 09:30 - 10:00
GRAVLI OLA - KLIPP HERRE INKL.VASK
Fri 21 May
kl 10:00 - 10:45
Engebråten WENCHE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Fri 21 May
kl 10:45 - 11:15
BØRRESEN SAGEN BENTE - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 21 May
kl 11:15 - 12:00
Engebråten WENCHE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Fri 21 May
kl 12:00 - 14:00
lena andreassen - BRUD (INKL. PRØVETIME)
Fri 21 May
kl 14:00 - 14:45
HOLTER INGRID - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 21 May
kl 14:45 - 15:30
Inger Børrud - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 21 May
kl 15:30 - 16:00
ARNE BROEN JAN - KLIPP HERRE INKL.VASK
Sat 22 May
kl 09:15 - 10:00
brandvold - olsen ida - KLIPP DAME INKL. VASK
Sat 22 May
kl 10:00 - 13:00
Oda Olsen - FARGE/STRIPER LANGT
Sat 22 May
kl 13:00 - 13:30
Ole Martin Berge - FARGE KUN ETTERVEKST
Sat 22 May
kl 13:30 - 14:00
SØRLIEN KLEPSLAND KRISTIN - FARGE KORT INKL. KLIPP
Sat 22 May
kl 14:00 - 14:45
Ole Martin Berge - FARGE KUN ETTERVEKST del 2
Sat 22 May
kl 14:45 - 15:30
SØRLIEN KLEPSLAND KRISTIN - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Sat 22 May
kl 15:30 - 16:00
LINNEA NORDHUS - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Mon 24 May
kl 09:00 - 09:15
2 pinsedag
Mon 24 May
kl 10:00 - 16:00
2 pinsedag
Tue 25 May
kl 09:00 - 09:45
SKÅRE KARIN - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 25 May
kl 09:45 - 10:00
Helsestasjon
08.30
Tue 25 May
kl 10:00 - 10:30
HARBOSEN LINE - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 25 May
kl 10:00 - 10:45
KATHRINE KRÜGER ANNE - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 25 May
kl 10:30 - 11:30
SUNDE MØLLER ANITA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Tue 25 May
kl 10:45 - 11:30
GUSTAVSSEN ELSE - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 25 May
kl 11:30 - 12:00
ØSTBY KJELL - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Tue 25 May
kl 11:30 - 12:30
Marie Hornslien - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Tue 25 May
kl 12:00 - 13:15
KRISTOFFERSEN KARIN - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Tue 25 May
kl 12:30 - 13:00
SUNDE MØLLER ANITA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Tue 25 May
kl 13:00 - 14:00
Marie Hornslien - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Tue 25 May
kl 13:15 - 14:00
KRISTOFFERSEN KARIN - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Tue 25 May
kl 14:00 - 14:45
Gerd Brodal - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 25 May
kl 14:00 - 14:30
SIMENSEN ROY - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 25 May
kl 14:45 - 15:15
Oscar Warderud - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 25 May
kl 15:15 - 16:00
TURKERUD TRUDE - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 26 May
kl 08:45 - 09:30
FURHOLT VERONICA - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 26 May
kl 09:00 - 09:45
TOMTEBERGET BENTE - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 26 May
kl 09:30 - 12:00
THORSTEINSEN THERESE - FARGE/STRIPER HALVLANGT
Wed 26 May
kl 10:00 - 11:15
STENSRUD TOVE - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Wed 26 May
kl 11:15 - 12:00
STENSRUD TOVE - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Wed 26 May
kl 12:00 - 12:30
CHETTLEBURGH INA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Wed 26 May
kl 12:00 - 12:30
Gerd Eriksen - FARGE KORT INKL. KLIPP
Wed 26 May
kl 12:30 - 13:15
kari johnsrud - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 26 May
kl 13:15 - 14:00
CHETTLEBURGH INA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Wed 26 May
kl 13:15 - 14:00
Gerd Eriksen - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Wed 26 May
kl 14:00 - 14:45
THOMSEN HELLA - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 26 May
kl 14:30 - 15:15
Eva Gunnarsbråten - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 26 May
kl 14:45 - 15:00
THOMSEN HELLA - BRYN FARGE
Wed 26 May
kl 15:15 - 15:45
Svein Rune Heiberg - KLIPP HERRE INKL.VASK
Wed 26 May
kl 15:45 - 16:30
Elisabeth Ulriksen - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 27 May
kl 08:30 - 09:00
ENGER HANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 08:30 - 09:15
Teresa Bergerud - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 09:00 - 09:30
ANDERS NYGÅRD OLE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 27 May
kl 09:00 - 09:30
ANDERS NYGÅRD OLE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 27 May
kl 09:45 - 10:45
ENGER HANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 10:00 - 11:00
Teresa Bergerud - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 10:45 - 11:15
TRONDBØL ARNE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 27 May
kl 11:00 - 11:45
KONGSLI TONE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 11:00 - 11:30
KONGSLI TONE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 11:15 - 12:00
JØRGENSEN MAY - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 27 May
kl 12:00 - 14:00
RINGVOLD SIDSEL - PERMANENT KORT
Thu 27 May
kl 12:15 - 13:00
KONGSLI TONE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 12:15 - 13:00
KONGSLI TONE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 13:00 - 13:30
KONGSLI TONE - BRYN FARGE
Thu 27 May
kl 13:30 - 14:00
MELLEM TOVE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 14:00 - 14:45
STENSENG SISSEL - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 27 May
kl 14:45 - 15:30
MELLEM TOVE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 14:45 - 15:30
MERETHE KRISTENSEN FROSTAD LIZ - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 27 May
kl 15:15 - 16:00
ALME MARION - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 15:30 - 16:00
HOLT ATLE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 27 May
kl 16:00 - 16:30
KVISLA HANS - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 27 May
kl 16:30 - 17:15
ALME MARION - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 17:15 - 18:30
Hannah Nordstrand Harbosen - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Thu 27 May
kl 17:45 - 18:15
NORDSTRAND HARBOSEN HEDVIG - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Thu 27 May
kl 18:30 - 19:15
Hannah Nordstrand Harbosen - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Thu 27 May
kl 19:15 - 19:45
KVISLA MARTIN - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 27 May
kl 19:45 - 20:30
HANSSEN ANDREA - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 28 May
kl 08:30 - 09:00
rita skarnes jørgensen - FARGE KORT INKL. KLIPP
Fri 28 May
kl 09:00 - 11:00
Wenche krybelsrud - PERMANENT KORT
Fri 28 May
kl 09:45 - 10:30
rita skarnes jørgensen - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Fri 28 May
kl 11:00 - 11:30
Dag Kristoffersen - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Fri 28 May
kl 11:30 - 12:15
SELBOE ODDVEIG - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 28 May
kl 12:15 - 13:00
MØRKRID GUNVOR - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 28 May
kl 13:15 - 14:00
brit wallin - KLIPP DAME INKL. VASK
Fri 28 May
kl 14:00 - 15:15
BRØNTVEIT OLSEN MARIANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Fri 28 May
kl 15:15 - 16:00
BRØNTVEIT OLSEN MARIANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Mon 31 May
kl 08:30 - 09:00
KRISTIANSEN KARI - FARGE KORT INKL. KLIPP
Mon 31 May
kl 09:00 - 09:45
BJERKE TORUNN - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 09:00 - 09:45
LILLEHAGEN HILDE - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 09:45 - 10:30
KRISTIANSEN KARI - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Mon 31 May
kl 09:45 - 11:00
KRISTIN ROVIK ANN - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Mon 31 May
kl 10:30 - 11:15
LUND BJØRG - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 11:00 - 11:45
KRISTIN ROVIK ANN - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Mon 31 May
kl 11:15 - 12:15
GODTLUND ERIKSEN LINDA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Mon 31 May
kl 11:45 - 12:30
MOEN LAILA - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 12:15 - 13:00
torunn bingen - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 12:30 - 13:45
Siv Dammen - FARGE KORT INKL. KLIPP
Mon 31 May
kl 13:00 - 14:00
GODTLUND ERIKSEN LINDA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Mon 31 May
kl 13:00 - 13:30
JOHANSEN TROND - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Mon 31 May
kl 13:45 - 14:30
Siv Dammen - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Mon 31 May
kl 14:00 - 14:30
GUNDERSEN MARIT - FARGE KUN ETTERVEKST
Mon 31 May
kl 14:30 - 15:15
GRANHEIM JORID - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 14:30 - 15:15
nygård hilde - KLIPP DAME INKL. VASK
Mon 31 May
kl 15:15 - 16:00
GUNDERSEN MARIT - FARGE KUN ETTERVEKST del 2
Tue 1 Jun
kl 08:45 - 09:15
VIDAR BEKKELI - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Tue 1 Jun
kl 09:00 - 09:45
LISE KJEKSLIE INGER - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 09:15 - 10:00
METTE ARNESEN KARI - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 09:45 - 10:15
STØMNER AUDNE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 1 Jun
kl 10:00 - 10:30
GRØDAHL ÅSE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Tue 1 Jun
kl 10:15 - 11:00
BERGUM RIGMOR - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 10:30 - 11:15
Turid Nybråten - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 11:15 - 12:00
GRØDAHL ÅSE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Tue 1 Jun
kl 11:15 - 12:00
Aase Irene Brekke - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 12:00 - 12:30
BERGGREN IDA - FARGE KORT INKL. KLIPP
Tue 1 Jun
kl 12:00 - 12:30
OPHEIM ARILD - KLIPP HERRE INKL.VASK
Tue 1 Jun
kl 12:30 - 13:00
THORVALDSEN KARIN - FARGE KORT INKL. KLIPP
Tue 1 Jun
kl 12:30 - 13:15
BERGGREN IDA - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Tue 1 Jun
kl 13:00 - 13:45
GRAM MARIANNE - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 13:15 - 14:00
BERGGREN IDA - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Tue 1 Jun
kl 13:45 - 14:30
THORVALDSEN KARIN - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Tue 1 Jun
kl 14:00 - 15:15
SOFIE FAGERNES ANNE - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Tue 1 Jun
kl 14:30 - 15:00
LYSEN WENCHE - FARGE KORT INKL. KLIPP
Tue 1 Jun
kl 15:00 - 15:45
lena andreassen - KLIPP DAME INKL. VASK
Tue 1 Jun
kl 15:15 - 16:00
SOFIE FAGERNES ANNE - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
Tue 1 Jun
kl 15:45 - 16:30
LYSEN WENCHE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Wed 2 Jun
kl 09:00 - 09:45
Grete Skarstad - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 2 Jun
kl 09:45 - 12:00
SOLVANG ELI - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 2 Jun
kl 12:00 - 13:15
GRANLI ELISABETH - FARGE KORT INKL. KLIPP
Wed 2 Jun
kl 13:15 - 14:00
GRANLI ELISABETH - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Wed 2 Jun
kl 14:00 - 14:30
VEIBY GUDE - KLIPP HERRE INKL.VASK
Wed 2 Jun
kl 14:30 - 15:15
Mona Myrvang - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 2 Jun
kl 14:30 - 15:15
Mona Myrvang - KLIPP DAME INKL. VASK
Wed 2 Jun
kl 14:30 - 15:15
Mona Myrvang - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 08:30 - 09:00
Simen Fjeld - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 3 Jun
kl 09:00 - 09:45
SØRLIEN GUNVOR - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 09:15 - 10:00
Anne Ingeborg Kornstad - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 09:45 - 10:30
RAMSTAD KRISTIN - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 10:00 - 10:30
HOEL EVA - KLIPP BARN 0-12 ÅR
Thu 3 Jun
kl 10:30 - 11:00
SIVESIND GEIR - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 3 Jun
kl 10:45 - 11:30
HØSTLAND AINA - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 11:00 - 11:30
Reidar Ånerud - KLIPP HERRE INKL.VASK
Thu 3 Jun
kl 11:30 - 12:00
Torill Ånerud - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 11:30 - 12:00
vigdis vangen - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 12:00 - 12:30
MIKALSEN MARIT - FARGE KORT INKL. KLIPP
Thu 3 Jun
kl 12:00 - 12:30
NILSSON MAY - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
Thu 3 Jun
kl 12:30 - 13:15
HANSSEN RANDI - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 12:30 - 13:15
MELBY BENTE - KLIPP DAME INKL. VASK
Thu 3 Jun
kl 13:15 - 14:00
MIKALSEN MARIT - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 10 Dec 2020
kl 12:00 - 12:30
Knut Enger - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 11:15 - 12:00
TRÅSTADKJØLEN RITA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
ELIN HOLSETER GUNN - FARGE/STRIPER HALVLANGT
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 10:00 - 10:30
TRÅSTADKJØLEN RITA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
br�ten hildur - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
CHRISTIAN LIE - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 08:30 - 09:00
MORTEN ØSTBY TOR - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:45 - 16:15
HAMMARSTRØM JULIAN - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 15:00 - 15:30
ØSTBY KJELL - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 14:45 - 15:30
Rita Svensson - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 14:15 - 15:00
Gerd Eriksen - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 14:00 - 15:00
Anne Lise Gulvik - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 13:30 - 14:15
KARLSEN ÅSE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 13:15 - 14:00
MIKALSEN MARIT - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 13:00 - 13:30
Gerd Eriksen - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 12:30 - 13:15
KONGSLI TONE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 12:15 - 13:00
MARIE HOLTH ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 12:00 - 12:30
MIKALSEN MARIT - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 11:30 - 12:15
Kari Bråten - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 11:30 - 12:00
KONGSLI TONE - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 11:00 - 11:30
MARIE HOLTH ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 10:45 - 11:00
RAADEN STINE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 10:45 - 11:30
OLSBERG BODIL - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 10:15 - 11:00
rita martinsen - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 10:00 - 10:45
MELLEM KARI - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 09:45 - 10:15
ALME OLE - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 09:30 - 10:00
MELLEM KARI - KLIPP BARN 0-12 ÅR
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
jacobsen roar - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
RAMSTAD JAN - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 08:30 - 09:00
Simen Fjeld - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 15:00 - 15:30
HILDE RYBRÅTEN LIV - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 14:30 - 15:00
STRØM LIV - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 14:30 - 15:15
heidi asp - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 13:15 - 13:45
TERJE NESBRÅTHEN HANS - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 13:15 - 13:45
WAALER DAVID - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 12:30 - 13:15
Engebråten WENCHE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 12:30 - 13:15
MOEN LAILA - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 12:00 - 12:30
ROVERUDSETER SUSAN - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 11:45 - 12:30
Aase Irene Brekke - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 11:15 - 12:00
JOHNNY TOMTEBERGET - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 11:00 - 11:45
Hess Gun-Marit - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 10:45 - 11:15
ROVERUDSETER SUSAN - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 10:15 - 11:00
ASAK ERNA - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 10:00 - 10:45
LEIN SYLVA - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 09:30 - 10:15
STENSENG SISSEL - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 09:15 - 10:00
GRANHEIM JORID - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
HAUGEN FRANK - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 08:30 - 09:15
LEIN SYLVA - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 15:30 - 16:15
FOSS ANJA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 14:15 - 15:30
FOSS ANJA - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 14:00 - 16:00
aud tallhaug - PERMANENT KORT
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 13:30 - 14:15
may kristin tronsvang - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 13:15 - 14:00
aud tallhaug - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 12:45 - 13:30
LISE KJEKSLIE INGER - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 12:30 - 13:15
ERIKSEN ANNE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 12:15 - 12:45
may kristin tronsvang - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 12:00 - 12:30
torunn bingen - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 11:45 - 12:15
LISE KJEKSLIE INGER - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 11:15 - 12:00
AANERUD TONE - FARGE KUN ETTERVEKST del 2
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 11:00 - 11:45
MIKALSEN BJØRG - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 10:30 - 11:00
JOHANSEN TROND - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 10:30 - 11:15
OLAV AAMODT JOHN - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 10:00 - 10:30
AANERUD TONE - FARGE KUN ETTERVEKST
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 09:45 - 10:30
Tonje Henriksen - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 09:00 - 09:45
PLATEK ANNE-GUNN - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
HELLERUD TERJE - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 15:30 - 16:00
LILLEHAGEN HILDE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 14:45 - 15:30
BRØNTVEIT OLSEN MARIANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 13:30 - 14:45
BRØNTVEIT OLSEN MARIANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 12:45 - 13:30
Veronika Baanerud - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 11:45 - 12:30
PEDERSEN LAILA - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 11:00 - 12:45
Veronika Baanerud - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 10:15 - 11:00
rita skarnes jørgensen - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 09:30 - 10:15
IRENE DAHL ASLAUG - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
rita skarnes jørgensen - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 08:30 - 09:00
IRENE DAHL ASLAUG - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 15:30 - 16:00
Oscar Warderud - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 15:00 - 15:30
GRAM MARIANNE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 14:30 - 15:00
FJELD ELI - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 14:15 - 15:00
Siv Dammen - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 13:45 - 14:30
BRUSTAD HEIDI - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 13:00 - 14:15
Siv Dammen - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 13:00 - 13:45
SAGEN LILLIAN - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 12:15 - 13:00
NILSSON MAY - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 12:15 - 13:00
BRUSTAD HEIDI - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 11:15 - 12:15
KRISTIN WAALER ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 11:00 - 11:30
NILSSON MAY - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 10:30 - 11:15
GRAVLI OLA - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 10:00 - 10:30
KRISTIN WAALER ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 09:15 - 10:00
HØIBY TONE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 09:00 - 11:00
KRISTIN ROVIK ANN - FARGE/STRIPER HALVLANGT
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 08:30 - 09:15
LØNHØIDEN VERONICA - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
GJERPSETH BEATRICE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:30 - 16:15
HOEL EVA - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:00 - 15:45
LANGHELLE UNNI - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 15:00 - 15:30
WARHUUS JOACHIM - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 14:15 - 15:00
HAMMER SYNNØVE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 14:15 - 15:00
EK STENERSEN ÅSE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 13:45 - 14:15
LANGHELLE UNNI - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 13:15 - 13:45
HAMMER SYNNØVE - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 13:00 - 13:45
SORKNES AINO - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 12:45 - 13:15
nygård hilde - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 12:45 - 13:00
SORKNES AINO - MINICOLOR KORT HÅR
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 12:00 - 12:45
HELLING GUSTAVSSEN ELSE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 11:45 - 12:15
MARTINSEN RANDI - FARGE KUN ETTERVEKST del 2
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 11:15 - 12:00
may-brit Åslie - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 11:15 - 11:45
KJELL MAGNE MARTINSEN - KLIPP MASKIN
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 10:45 - 11:15
MARTINSEN RANDI - FARGE KUN ETTERVEKST
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 10:30 - 11:15
TOMTEBERGET BENTE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 09:15 - 10:00
SYVERSEN ASTRID - MINICOLOR LANGT
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
STØMNER AUDNE - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 08:30 - 09:15
GJERMSHUS BENTE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 08:30 - 10:30
GRANLI ELISABETH - FARGE/STRIPER KORT
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 17:00 - 17:45
GINE THONER ANDERSEN KARI - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:30 - 17:00
KVISLA HANS - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:00 - 16:30
KVISLA MARTIN - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:15 - 16:00
ENGEN STINE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 15:00 - 15:45
NORDSETH BRITT - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 14:30 - 15:00
Nell-Endre Gravlie - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 14:15 - 15:15
LENE ØISETH ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 13:45 - 14:30
NÆSS KARI - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 13:30 - 14:15
Turid Nybråten - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 13:00 - 13:30
LENE ØISETH ANNE - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 13:00 - 13:45
NORDSTRAND LINE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 12:15 - 13:00
HAUGEN INGRID - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 12:15 - 13:00
THORVALDSEN KARIN - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 11:30 - 12:15
MARIE HAUGE INGER - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 11:30 - 12:15
HANSEN JORUNN - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 11:00 - 11:30
HAUGEN INGRID - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 11:00 - 11:30
THORVALDSEN KARIN - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 10:30 - 11:00
HANSEN JORUNN - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 10:00 - 10:45
MARIE HAUGE INGER - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 09:45 - 10:15
TRONDBØL ARNE - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 09:30 - 10:00
HELLERUD VIVI - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 09:00 - 09:45
HAMMEREN TURID - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 09:00 - 09:30
ROTHEIM BJØRN - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 15:30 - 16:30
Fia
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 15:15 - 16:00
FLØYTEN BJØRG - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 14:30 - 15:15
WAALER BETUL - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 14:15 - 15:00
SKAUBY ELLEN - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 13:45 - 14:30
audhild Myrell - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 13:00 - 14:15
SKAUBY ELLEN - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 12:30 - 13:15
audhild Myrell - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 11:45 - 12:30
WAALER BENTE - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 11:00 - 11:45
JOHNSRUD BODIL - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 11:00 - 13:00
STENSRUD TOVE - FARGE/STRIPER LANGT
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 10:15 - 11:00
GUSTERUDMOEN UNNI - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 10:00 - 11:00
Herdis larsen - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 09:00 - 10:00
JOHNSRUD BODIL - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 09:00 - 10:15
GUSTERUDMOEN UNNI - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 13:30 - 15:30
GRANLI INGER - PERMANENT KORT
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 12:15 - 13:30
Kaja Waaler - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 11:45 - 12:15
heggelund sindre - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 11:00 - 12:15
Kaja Waaler - FARGE HALVLANGT INKL. KLIPP
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:15 - 11:00
ANNE GRETE SLETTBAKKEN - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 09:45 - 10:15
GUSTERUDMOEN ARNE - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 09:00 - 09:45
ANNE GRETE SLETTBAKKEN - FARGE KORT INKL. KLIPP
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 08:15 - 09:00
HOLMSEN KARI - KLIPP DAME INKL. VASK
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 09:00 - 15:00
FRIDAG PÅ SKOLEN
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 15:00 - 15:15
Husk Rune!!!
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 14:15 - 15:15
LYSEN LINDA - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 14:15 - 14:45
ARNESEN ANDREAS - KLIPP MASKIN
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 13:45 - 14:15
MARTINSEN THEIS - KLIPP HERRE INKL.VASK
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 13:15 - 14:00
MERETHE KRISTIANSEN TROSTAD LISS - FARGE KORT INKL. KLIPP del 2
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 13:00 - 13:45
LYSEN LINDA - FARGE KORT INKL. KLIPP