Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 22. apr
15:00 - 16:44
Skarp - Nordreisa
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 29. apr
14:00 - 15:44
Skarp - Senja/Finnsnes
  Skarpmarka Kunstgress
Ons. 3. mai
18:00 - 19:15
Skarp - Medkila
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 4. mai
21:00 - 22:34
Skarp - Hamna
  Skarpmarka Kunstgress
Søn. 7. mai
13:00 - 14:34
Skarp/Hamna - Alta /Bossekop
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 8. mai
20:00 - 21:44
Ishavsbyen - Skarp
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 9. mai
19:30 - 20:54
Skarp - Reinen 2
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Lør. 13. mai
15:00 - 16:44
Skarp - Hamna
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 15. mai
19:15 - 20:59
Skarp - Krokelvdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 16. mai
19:15 - 20:59
Skarp 2 - Laksvatn/Nordkjosbotn
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 18. mai
21:00 - 22:34
Skarp - Kvaløya 2 (9er)
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 25. mai
21:00 - 22:34
Skarp/Hamna - Tromsdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 27. mai
15:00 - 16:44
Skarp - Senja
  Skarpmarka Kunstgress
Søn. 28. mai
15:00 - 16:44
Skarp 2 - Stakkevollan 2
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 29. mai
19:30 - 20:54
Skarp - Krokelvdalen 1
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Man. 5. jun
19:15 - 20:59
Valhall - Fløya 2
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 6. jun
19:15 - 20:59
Skarp - Tromsdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Ons. 7. jun
19:15 - 20:59
Skarp - Krokelvdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Ons. 7. jun
21:00 - 22:34
Skarp - Ulfstind
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 8. jun
21:00 - 22:34
Skarp/Hamna - Kvaløya
  Skarpmarka Kunstgress
Fre. 9. jun
19:15 - 20:59
Skarp - Krokelvdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 10. jun
15:00 - 16:44
Skarp - Storelva
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 13. jun
19:30 - 20:54
Skarp - Fløya 2
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tor. 15. jun
19:15 - 20:49
Skarp/Hamna - Bardufoss
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 15. jun
21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 2
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 17. jun
14:00 - 15:44
Skarp - Tromsø IL 2020 2
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 19. jun
21:00 - 22:44
Skarp 2 - Ulfstind 2
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 26. jun
19:30 - 20:54
Skarp - Tromsdalen 2
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Man. 26. jun
21:00 - 22:34
Skarp - Fløya 2
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 12. aug
14:00 - 15:44
Skarp - Finnsnes
  Skarpmarka Kunstgress
Søn. 13. aug
13:00 - 14:34
Skarp/Hamna - Bardu
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 14. aug
19:15 - 20:59
Skarp 2 - Indre Kåfjord
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 15. aug
19:30 - 20:54
Skarp - Kvaløya 2
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Lør. 19. aug
15:00 - 16:44
Skarp - Ishavsbyen
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 22. aug
21:00 - 22:44
Skarp 2 - Krokelvdalen 2
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 24. aug
19:15 - 20:59
Skarp - Senja/Finnsnes
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 24. aug
21:00 - 22:34
Skarp - Reinen 1
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 28. aug
19:30 - 20:54
Skarp - Kvaløya 3
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Man. 28. aug
21:00 - 22:44
Kvæsma - Fløya 3
  Skarpmarka Kunstgress
Fre. 1. sep
21:00 - 22:44
Valhall - Stakkevollan
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 4. sep
19:15 - 20:59
Skarp - Tromsdalen 2
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 5. sep
21:00 - 22:44
Skarp 2 - Tromsdalen 3
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 7. sep
21:00 - 22:34
Skarp - Hamna
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 9. sep
13:00 - 14:34
Skarp/Hamna - Senja
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 16. sep
15:00 - 16:44
Skarp - Ulfstind
  Skarpmarka Kunstgress
Søn. 17. sep
14:00 - 15:44
Skarp - Alta
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 18. sep
19:30 - 20:54
Skarp - Hamna 2
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Man. 18. sep
21:00 - 22:44
Skarp 2 - Skarven
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 21. sep
21:00 - 22:34
Skarp - Kvaløya 2 (9er)
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 25. sep
21:00 - 22:44
Skarp 2 - Fløya 4
  Skarpmarka Kunstgress
Tor. 28. sep
19:15 - 20:49
Skarp/Hamna - Tromsø
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 30. sep
13:00 - 14:44
Skarp - Salangen
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 30. sep
16:00 - 17:44
Skarp - Tromsdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Tir. 3. okt
19:30 - 20:54
Skarp - Tromsø 2
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
Tor. 5. okt
19:15 - 20:49
Skarp - Ulfstind
  Skarpmarka Kunstgress
Man. 9. okt
21:00 - 22:44
Skarp 2 - Hansjordnesbukta
  Skarpmarka Kunstgress
Lør. 14. okt
15:00 - 16:44
Skarp - Ringvassøy
  Skarpmarka Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 20. okt 2022
18:00 - 19:44
kl 18:00 - 19:44
Skarp - Tromsdalen
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tir. 18. okt 2022
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Skarp - Tromsø 1
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Fre. 14. okt 2022
19:15 - 20:59
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Finnsnes 2
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Man. 10. okt 2022
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Skarp/Hamna/Tromsø - Tromsdalen
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Lør. 8. okt 2022
14:00 - 15:44
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Valhall
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Man. 3. okt 2022
19:15 - 20:59
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Stakkevollan
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Lør. 1. okt 2022
12:00 - 13:29
kl 12:00 - 13:29
Skarp (9er) - Tromsø
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Fre. 30. sep 2022
17:30 - 18:39
kl 17:30 - 18:39
Skarp Hvit - Kvaløya G13-2
  Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Tor. 29. sep 2022
18:30 - 19:39
kl 18:30 - 19:39
Skarp Sort - Hamna Hvit
  Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Ons. 28. sep 2022
19:00 - 20:45
kl 19:00 - 20:45
Tromsø IL 2020 2 - Skarp
  Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Man. 26. sep 2022
17:30 - 18:49
kl 17:30 - 18:49
Skarp G12 - Kvaløya 10-1 Svart
  Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer