IF Skarp sitt styre driver klubben i lag med lagene. Klubben holder til på Skarpmarka. Klubbhuset ved Skarpmarka vil være Skarp sitt tilholdssted med garderober og Skarpkontor med møterom. 



IFSkarplogo.jpgSkarp sitt sittende styre fra 20 mars 2018 er:


Kontaktperson RolleAnsvarsområde Skarp epost MobiltelefonPrivat epost
Jan Roger LerbuktStyrelederStyret leder@ifskarp.no
417 75 510
janroger@lerbukt.no
Margrethe Nordahl NestlederAdministrasjon nestleder@ifskarp.no 913 80 780margrethenordahl67@gmail.com
Bjørnar ØyeStyremedlemØkonomi okonomi@ifskarp.no 917 03 333leifbjha@online.no

Kjell Ingeir KristiansenStyremedlemAnlegganlegg@ifskarp.no906 688 69k-ikrist@online.no
Andreas WiikStyremedlemSportslig ansvarsport@ifskarp.no915 89 235awiik@outlook.no
Mats JohansenStyremedlem
post@ifskarp.no 481 49 444matsj@live.no
Andre NordheimStyremedlem
post@ifskarp.no 454 72 187anordheim8@hotmail.com
Ann-Sissel Punsvik
Styremedlem
post@ifskarp.no 466 15 264
2punsvik@gmail.com
Lasse HolmStyremedlem
post@ifskarp.no 907 33 706

lasse@holmagency.no

Styret

styret@ifskarp.no

Klubben

post@ifskarp.no

Faktura

faktura@ifskarp.no

Fotballskole


fotballskole@ifskarp.no


Marked

marked@ifskarp.no



2016: Alle sakspapirer, årsberetning og referat fra årsmøte og ekstraordinært årsmøte 2016

2015: Sakspapirer, årsberetning og referat fra årsmøtet 2015

2014: Sakspapirer, årsberetning og referat fra årsmøte 2014

2013: Sakspapirer, årsberetning og referat fra årsmøte 2013



Levert av IdrettenOnline