IF Skarp

IF Skarp

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 1 May
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Tromsdalen 2
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 9 May
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Storsteinnes
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 15 May
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Bardufoss
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 23 May
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Ulfstind
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 29 May
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Finnsnes 2
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 6 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Nordkjosbotn
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 12 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Lyngen/Karnes
  Skarpmarka Kunstgress
Wed 16 Jun
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Kvaløya
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 20 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Ramfjord
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 26 Jun
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Valhall
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 4 Jul
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Ringvassøy
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 1 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Skognes
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 7 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Stakkevollan
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 15 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Tromsøstudentenes
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 21 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Ishavsbyen
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 29 Aug
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Vårsol
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 4 Sep
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Krokelvdalen
  Skarpmarka Kunstgress
Sun 12 Sep
kl 15:00 - 16:44
Skarp 2 - Nordreisa
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 25 Sep
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Storelva
  Skarpmarka Kunstgress
Mon 27 Sep
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Senja 2
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 2 Oct
kl 13:00 - 14:44
Skarp 2 - Hamna
  Skarpmarka Kunstgress
Sat 9 Oct
kl 15:00 - 16:44
Skarp - Salangen
  Skarpmarka Kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 17 Oct 2020
kl 13:30 - 14:54
Skarp - Fløya 2
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Bardufoss
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 18:30 - 19:49
Skarp 12 - Tromsø G2008-2
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Krokelvdalen
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsdalen
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 18:30 - 19:39
Skarp 1 - Stakkevollan Gul
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Sat 3 Oct 2020
kl 14:00 - 15:44
Skarp 2 - Vårsol
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 19:30 - 20:49
Skarp 12 - Krokelvdalen Njord
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 3
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:45 - 21:29
Skarp 2 - Indre Kåfjord
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp 3/Hamna 3 - Tromsø 4
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 14:00 - 15:44
Skarp - Storelva
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Varden
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 20:00 - 21:34
Skarp 3/Hamna 3 - Tromsø 6
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 18:30 - 19:39
Skarp 1 - Kvaløya G09-3
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Kvaløya 04
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Hamna
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 18:00 - 19:09
Skarp J11 - Tromsdalen Blå
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsdalen
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Hamna 2
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Ulfstind
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Blåmann
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 19:15 - 20:59
Skarp 2 - Ringvassøy
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 19:30 - 20:54
Skarp - Tromsø 2
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 13:00 - 14:44
Skarp - Varden
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 21:00 - 22:44
Skarp - Tromsø 2
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 18:00 - 19:25
Skarp J12 - Tromsø Rød
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 19:30 - 20:39
Skarp J11 - Nordkjosbotn/Storfjord
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 4
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 19:15 - 20:49
Skarp 2/Hamna 2 - Ulfstind 2
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 17:30 - 18:39
Skarp G10 - Tromsø G2010-2
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Tromsø 3 (9er)
$item.username   Skarpmarka Kunstgress A 9er
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:30 - 19:39
Skarp 1 - Hamna Hvit
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 19:15 - 20:59
Skarp - Senja/Finnsnes
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 21:00 - 22:34
Skarp - Hamna
$item.username   Skarpmarka Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:00 - 19:09
Skarp J11 - Kvaløya J09-3 Hvit
$item.username   Skarpmarka kunstgress A 7er
  Les mer  
Powered by: Bloc